Buduj z nami budowlane rozmaitości

Czym różnią się od siebie lasery oraz jaki dobrać najlepiej do usuwania zmarszczek?

Dzisiaj jest zdolny wykonać cuda. W kosmetyce mógłby usunąć przebarwienia czy blizny. Może wykonać wszystko to, z czym dostępne dotąd metody nie mogły sobie dać rady.
dom drewniany
Napisał: otoDom.pl
Na podstawie: otoDom.pl


Poczytaj o jego typach.


substancje
Napisał: IFTM Internorm
Na podstawie: IFTM Internorm


W kosmetyce laser można podzielić zależnie od rodzaju laserowego źródła, jakie dane urządzenie wykorzystuje. Źródłem światła takiego narzędzia może być gaz, organiczny barwnik albo ciało stałe. Światło produkowane przez narzędzie mogłoby oddziaływać na cerę w rozmaITy sposób. Za słabe światło nie przyniesie spodziewanego rezultatu, z kolei jeżeli będzie za silne dla cery, mogą się na niej pojawić ślady albo inne uszkodzenia. Z tego względu nie każdy laser nadaje się do wykonywania dowolnego zabiegu.


Dzisiaj najczęściej wykorzystywany jest laser diodowy. Tu źródłem światła jest dioda. Najczęściej używane są do zamykania naczynek krwionośnych czy też skutecznego usuwania owłosienia lub zwalczania cellulitu. Można by je również używać podczas zabiegów w dermatologicznej chirurgii, np. do likwidacji brodawek, znamion skórnych czy też zmian nowotworowych. Innym często stosowanym laserem jest laser argonowy. Tu źródłem światła jest gaz. Jest on przeważnie stosowany do leczenia zmian naczyniowych. Stosuje się go przeważnie do usuwania pajączków czy małych jamistych naczyniaków. Następnym rodzajem lasera jest neodymowo-yagowy. Taki stosowany jest głównie do usuwania wszelkich naczyniowych przemian występujących na skórze bez jej uszkodzenia.
W kosmetyce stosuje się go do usuwania rumienia naczyniowego czy też przemian naczyniowych wywołanych opalaniem. Jest jeszcze jeden często stosowany laser. Wykorzystuje on dwutlenek węgla. Przeważnie stosowany jest do wygładzania powierzchni blizn i do usuwania zmarszczek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-27 09:08:00
Tagi: narzędzia, olej, Urządzenia, IT, dane