Buduj z nami budowlane rozmaitości

W zakupie pierwszego mieszkania może pomóc państwo, jeśli spełnimy określone warunki

Program rządowy MdM jest świetnym wyjściem dla osób, które chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie i uzyskać finansowe wsparcie.


Dom na święta
Napisał: Infrogmation of New Orleans
Na podstawie: http://www.flickr.com
Należy jednak pamiętać, że korzystanie z tej formy pomocy nie jest dla każdego.


wózek widłowy
Napisał: Brant
Na podstawie: http://www.flickr.com


Program ten przeznaczony jest dla osób, które nie ukończyły 35 lat i kupują swoje pierwsze mieszkanie. Jeżeli pragniemy skorzystać z owej oferty, to nie możemy być właścicielem innego lokalu mieszkalnego albo domu. W wypadku gdy się okaże, że mamy możliwość załapać się na program mieszkanie dla młodych w Poznaniu będzie miastem, gdzie odnajdziemy bardzo dużo interesujących ofert. Warto więc zajrzeć do Netu oraz zobaczyć, które lokale mieszkalne można zakupić korzystając z rządowej pomocy. Należy pamiętać, iż co roku ustalany jest inny limit cenowy dla różnych miast, a zatem należy to sprawdzić, zanim zaczniemy oglądać oferty.


cynk
Napisał: Yacht Rent
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli pragniemy brać udział w programie Mieszkanie dla Młodych, to musimy też zaciągnąć kredyt na co najmniej 15 lat w walucie krajowej oraz musi on pokryć minimum połowę ceny zakupu mieszkania z Poznania na rynku pierwotnym. W przypadku gdy spełnimy wszystkie te warunki, to mamy szansę na pomoc od państwa. Jeżeli więc ciekawi nas program Mieszkanie dla Młodych Poznań jest miejscem, gdzie odnajdziemy dużo interesujących propozycji.


Trzeba mieć w pamięci, że takiego lokalu nie można natychmiast odsprzedać albo wynajmować, ponieważ złamie to warunki programu oraz narazi nas na bardzo niemiłe konsekwencje. Dobrze będzie zatem wszystko szczegółowo poczytać, zanim postanowimy skorzystać z rządowej propozycji wsparcia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 16:02:33
Tagi: program, lokale, domu, zysk, lokal