Buduj z nami budowlane rozmaitości

Jaka jest idea główna programu „Mieszkanie dla młodych”? Czy jest po co skorzystać z takiego systemu dofinansowania?

Dzisiejszym problemem młodych osób jest brak własnego lokum. Wprawdzie, może mamy dosyć płatną pracę, ale co z tego, jeśli nie mamy satysfakcjonującej historii kredytowej.


umeblowanie
Napisał: Adam Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nim instytucja bankowa udzieli zobowiązania mieszkaniowego, niezmiennie gruntownie sprawdzi naszą sytuację materialną. Mieszkanie dla młodych pozwala nieco poprawić ten stan. MDM jest to rządowy program, dzięki któremu możemy szybciej uzyskać własne lokum mieszkalne.
płyty
Napisał: Mebel Rust


MDM to między innymi pomoc w dopłacie do wkładu własnego zobacz mdm. Zatemnim zaczniemy myśleć o kupnie lokum mieszkalnego, powinniśmy już posiadać jakąś nagromadzoną kwotę materialną. Kolejnypozytyw wynikający z rządowego programu to ewentualność dopłaty do spłaty kredytuw sytuacji, gdy pojawia się trzecie dziecko. Jeżeli ktoś zdecyduje się na budowę lokalu mieszkaniowego, może liczyć na częściowy zwrot podatku VAT powiązany głównie z zakupemsurowców budowlanych. Kredytobiorca powinnanatomiast spełnić szczegółowewarunki wejdź na www.lcc.pl. Po pierwsze nie może posiadać innego domu. Secundo – wiek do 35 lat. W przypadku małżeństw jest górą wiek młodszego małżonka. Ponadto powinien być zaciągnięty kredyt na 50% ceny domu na co najmniej 15 lat. Czego dotyczą są normy? Okazuje się, że wcale nie są aż tak powikłane, jak mogłoby się wydawać. Należy złożyć pisemne oświadczenie, że spełnia się wszystkie niezbędne zależności. Kredytobiorcamusi także przedłożyć deklarację, iż chce dom na własne potrzeby mieszkaniowe.


Jeśli mamy prawo najmu do innego lokalu, równieżmusimy anulować to zobowiązanie. Instytucja bankowa może ponadto wymagać innych zaświadczeń. Każda sprawarozpatrywana jest osobiście.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:21:25
Tagi: program, kredyt, zysk