Buduj z nami budowlane rozmaitości

Projekty domków szeregowych oraz wielorodzinnych - a wiec, gdzie szukać zrobionych już projektów budynków

Pragnąłbyś wybudować domek dla samego siebie oraz swojej rodziny? A być może wybudować calutki kompleks domów wielorodzinnych, którymi będziesz zarządzać? Jeśli tak, to musisz mieć dobrego projektu.


Ale z jakiego miejsca taki otrzymać? wspaniałym rozwiązaniem zawsze jest architekt, który to uwzględni Twoje pomysły na budowę. Co uczynić jednak, kiedy pomysłu nie mamy żadnego, a jednakże bardzo pragniemy mieć napomknięte domy? W tej chwili dajemy odpowiedź na to pytanie!


Domki letniskowe
Napisał: Sarah & Austin Houghton-Bird
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyjściem z wymienionej wewnątrz wstępie sytuacji są bez wątpienia strony, gdzie projekty domów szeregowych, czy projekty domów wielorodzinnych, są na porządku codziennego dnia. "Biura projektów", bo w taki sposób są określane owe strony, to niezależne firmy, które wystawiają osobiste projekty domostw wewnątrz sieci, dzięki czemu możemy się razem z nimi zaznajomić, poznać ich ceny, Rozmiary - ogólny obrazek w postaci 3D. Co oczywiste, każdy z rodzajów domów wygląda inaczej, oraz inaczej kosztuje. Jeżeli chodzi o projekty domów szeregowych, to cena za tego typu projekty zaczyna się średnio od obszaru dwóch tysięcy złotówek oraz metrażu w okolicy stu metrów kwadratowych + garaż w okolicy 15 metrów kwadratowych.


fotka - miasto
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli chodzi zaś o projekty domów wielorodzinnych, to wykosztujemy się za nie znacznie więcej, gdyż minimalna cena utrzymuje się w obrębie 7 tysięcy, kończąc nawet na 30 tysiącach, jeśli nie bardzie dużo.


Najbardziej niski pułap co do ich powierzchni wynosi mniej więcej 400 metrów kwadratowych, mogąc sięgać nawet powyżej aniżeli dwa tysiaki metrów kwadratowych. Warto zapamiętać, przy zakupie projektu o jego zgodności z normami na konkretny roczek!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:06:26
Tagi: koszt, rozwiązanie, Rozmiar