Buduj z nami budowlane rozmaitości

Co warto wiedzieć o określonych zabezpieczeniach w hotelach? Jakie warto poznać?

Duża ilość hoteli rozważa wprowadzenie systemu kontroli dostępu, dzięki jakiemu maksymalizuje się bezpieczeństwo hotelowych gości. To niezwykle dobre rozwiązanie, ale co warto o tym wiedzieć? Co przez to rozumieć?
system kontroli dostępu w hotelu
Napisał: zenjazzygeek
Na podstawie: http://www.flickr.com


System kontroli dostępu w hotelu to sprzęt, jak zamki hotelowe, do szafek jak i czytniki kart a także oprogramowanie, jakie tym wszystkim zarządza. To szczególny rodzaj system kontroli, a najważniejsze w nim to zagwarantowanie czasowego dostępu wielu osobom, które nie są pracownikami obiektu, do pokoi oraz wybranych pomieszczeń. Tego typu system kontroli pozwala na zdefiniowanie paru grup, a więc dopisanie im podobnych albo prawie identycznych uprawnień dostępu.


podjazd
Napisał: Elektrolux
Na podstawie: http://www.doman.com.pl


W określonych przypadkach, systemy kontroli dostępu w takim miejscu połączone są nowoczesnym oprogramowaniem do zarządzania hotelem, pozwala to np. na przydzielenie dostępności do określonych pomieszczeń, w zależności od wykupionych usług przez gościa hotelowego. interesującym rozwiązaniem jest także elektroniczny zamek hotelowy, jaki określany jest też hotelową klamką. Zamek mechaniczny plus czytnik kart, silniczek sterujący ryglem jak i elektronika - to wszystko obsługuje najbardziej istotne elementy zamka.


Pozwalają one na to, by goście hotelowi mieli komfortowy dostęp do pokojów, a przeznaczone są do tego specjalne karty, które są zaprogramowane przez pracowników recepcji. Takiego typu zamki są wyposażone pamięć, w jakiej zapisują godziny otwarcia, jak i identyfikatory otwierających kart.
Mogą być zasilane bateriami jak i zasilaniem stałym. To najbardziej istotne, najbardziej dopasowane systemy w hotelach, jakie wykorzystywane są bardzo często. Mamy też inne, lecz nie tak powszechne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:07:06
Tagi: program, bezpieczeństwo, zakup, interes