Buduj z nami budowlane rozmaitości

Jakie pomocnicze funkcje mogłaby mieć nowoczesna deska sedesowa?

Dbałość o czystość to wyjątkowo istotna kwestia, przy czym nie dla wszystkich korzystanie ze zwykłej łazienki jest takie proste. Osoby starsze albo z niepełnosprawnością mogą w co poniektórych wypadkach posiadać duże kłopoty z korzystaniem np. z łazienki.
deska bidetowa
Napisał: Rosendahl
Na podstawie: Rosendahl


Na szczęście producenci urządzeń sanitarnych znakomicie o tym pamiętają, dlatego też w swojej palecie produktów posiadają różnego typu Produkty, które ułatwiają takim osobom codzienną dbałość o utrzymywanie czystości.


Czy wiesz, że istnieją innowacyjne wersje przedmiotów, których używamy do zachowania higieny? Przykładowo tego typu deska - klikaj - bidetowa mogłaby być rozbudowana o swój panel sterowania, za pomocą jakiego mogłabyś np. regulować nawet temperaturę deski oraz... wody, jaka przemywa Twoje intymne okolice po tym, gdy już załatwisz swoje potrzeby fizjologiczne. Należałoby tu dodać, że taka innowacyjna deska bidetowa ma własny nieduży bojler o pojemności ok. 1 l, więc całe urządzenie musi być podłączone do prądu. Zależnie od wersji deski, może ona posiadać różne pomocnicze funkcje. Istnieją zatem różne tzw. programy mycia, które odróżniają się od siebie np. ciśnieniem tryskającej ze specjalnej dyszy wody i stopniem wysunięcia wspomnianej dyszy. Jest funkcja mycia dla kobiet i czyszczenia dla wszystkich ludzi, niezależnie od płci.


umeblowanie
Napisał: Barta IV
Na podstawie: http://www.flickr.com


Montaż tego typu deski trwa ok. 30 minut i nie nastręcza bardziej rozbudowanego kłopotu nawet osobom, które nie znają się na hydraulice.
Taka deska bidetowa ma oczywiście system wolnego opuszczania, co zapobiega jakimkolwiek hałasom, jednak przy wielu pozostałych jej funkcjach to wyłącznie tzw. wisienka na torcie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:25:14
Tagi: program, Produkty, instalacja, ciśnienie, typ