Buduj z nami budowlane rozmaitości

Szklane detale w swoim mieszkaniu

Muszę na początku wyznać, że jestem wielkim miłośnikiem szkła. Np. w moim niewielkim mieszkanku mieści się bardzo dużo szkła. Zasadniczo to jest tak, iż tak naprawdę trudno jest mi znaleźć dużo wolnego miejsca na jakieś inne aranżacje. Choć oczywiście i tak spokojnie daję sobie radę. Na przykład przed kilkoma miesiącami zdecydowałem się na kompletnie nowe podłogi szklane - z pewnością jestem bardzo zadowolony. Pewnie dlatego, że bez dwóch zdań szklarzowi bardzo się udało - gratulacje dla owego człowieka!


luksfery
Napisał: paulr.ca
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto także zwrócić uwagę, iż elementy szklane powinny być umiejętnie zabezpieczone - czyli bezpieczeństwo to żelazna podstawa. Można sobie pomyśleć, że bardzo często to jest tak, iż najzupełniej nie mamy pojęcia w jaki sposób zabrać się za wszelakie działania dot. podłóg szklanych oraz reszty. Cóż, doskonale to rozumiem. Sam kilka lat temu nie miałem żadnej wiedzy. A teraz? Doradzam swoim przyjaciołom, a trzeba wiedzieć, że to tak naprawdę towarzystwo, które należy do bardzo wymagających. Możesz mi uwierzyć.

Trzeba w takim razie odrobinkę porozglądać się po Sieci - to sprawi, że bez żadnego problemu natrafisz na chociażby fotografie perfekcyjnych konstrukcji ze szkła. Generalnie to fakty są takie, iż często kilka godzin poświęconych na dokładne zapoznanie się z tematem spowoduje, że w żadnym razie konstrukcje szklane - więcej na stronie - nie będą mieć przed Tobą większych tajemnic. Ciężko kłócić się ze mną, ponieważ bez dwóch zdań mam w owym aspekcie całkowitą rację. Zwłaszcza, że w akurat dziedzinie konstrukcji ze szkła mam spore doświadczenie, które aktualnie wiele daje.


szklana balustrada
Napisał: Vicki Burton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Cóż, tak naprawdę wyczerpałem całkowicie wszystkie kwestie dotyczące tego jakie konstrukcje szklane być powinny. A mam przynajmniej taką nadzieję. W szczególności, że bardzo często sytuacja jest taka, że trudno jest trafić na fajniejsze rozwiązanie, które spowoduje, iż nasze mieszkanie będzie fajniejsze, niż właśnie podłogi szklane, itp. A więc krótko wszystko podsumowując: jeśli na serio zastanawiasz się nad tym, aby wreszcie zmienić coś w swoim mieszkaniu, z pewnością powinieneś skupić sporo większą uwagę na konstrukcje szklane. A przynajmniej takie jest moje zdanie - zapewne większość ludzi może się ze mną zgodzić.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:32:19
Tagi: mieszkanie, podłogi, szkła