Buduj z nami budowlane rozmaitości

Nie wiesz, jak pozyskiwać pieniądze na rozwój swej firmy? To proste - zobacz sam!

Chyba każda marka, aby mogła się rozwijać, powinna być stale dofinansowywana z różnego rodzaju środków pieniężnych. Zwykle bez wątpliwości mamy odłożone swoje środki na rozwój marki, a równocześnie posiłkujemy się różnego typu kredytami lub pożyczkami, jednak wszystko to są pieniądze, które wcześniej lub później musimy oddać - a gdyby tak dostać dofinansowanie na rozwój firmy, którego potem zupełnie nie trzeba zwracać? Fantastycznym rozwiązaniem w takich przypadkach jest bez wątpienia ubieganie się o różnego rodzaju dotacje unijne na rozwój swej marki.
Na co można dostać dotację?


dofinansowanie na rozwój firmy
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niestety dotacje unijne aktualnie można otrzymać wyłącznie na pewne typy działalności. Jeszcze pewien czas temu było możliwe uzyskanie dotacji unijnej niemalże na każdy projekt - wystarczyło przedstawić tylko wstępny plan, a równocześnie dostawało się naprawdę wielkie pieniądze na rozwój firmy. Obecnie dotacje można dostać przykładowo na różnego rodzaju wynalazki biotechnologiczne - jeśli Twoja firma zajmuje się tego rodzaju działalnością, a równocześnie macie naprawdę zdolnych PRacowników, wtedy oczywiście powinniście ubiegać się o tego typu dotacje.


Auto
Napisał: Kirsty Pitkin
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jak uzyskać dotację?


geodeta
Napisał: Barbara Bresnahan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Żeby dostać dotację, należy złożyć odpowiedni wniosek. Prawda jest taka, że w współczesnych czasach dotacje unijne na innowacje możecie dostać jedynie na naprawdę innowacyjne rozwiązania, zatem wniosek musi być wyjątkowo dobrze napisany.
Zwykle większość firm angażuje do pisania tego typu wniosków firmy zewnętrzne, które się w tym specjalizują - jeśli się na to zdecydujesz, bez wątpienia otrzymasz wymarzone środki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-29 09:22:26
Tagi: firmy, PRacownik, plan, firm, pomysł