Buduj z nami budowlane rozmaitości

Z jakiego powodu Pisarzowice to doskonałe stanowisko, w jakim warto jest zakupić nieruchomość?

Czy też nie pragnąłbyś w przyszłości zamieszkać, przynajmniej w trakcie wypoczynku, w pewnym ślicznym i spokojnym zakątku? To idealna opcja dla tych, których nie ciekawią żadne wyjazdy na drugi koniec globu czy też wręcz nad królestwo Neptuna albo w góry.
Jest taka wieś, która oferuje sielankowy spokój oraz, z której notabene, jest niezwykle niedaleko do naszych pięknych, skądinąd, Tatr. Należałoby dopowiedzieć, iż ta miejscowość, choć korzystniejszym określeniem byłby wyraz wieś mieści się w woj. śląskim, w niedalekiej odległości od zmęczonego wojennym doświadczeniem Oświęcimia, w powiecie bielskim. Wszakże warto również dodać, że wieś ta położona jest w dwu polodowcowych dolinach i powstała jeszcze w XIV w. W dawnych czasach była tak zwanym uposażeniem pisarzy z Oświęcimia, była zatem enklawą ciszy także dla ludzi pióra. Jeżeli ciekawią Ciebie tętniące natchnieniem domy Pisarzowice to idealne stanowisko, żeby się w tamto miejsce bądź przenieść bądź choćby zaaranżować tam swą letnią willę.


mieszkanie - panorama
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia w odniesieniu do tak cudownej literackiej historii takiego miasteczka, zaciekaw się jakąś księgą pióra samego Jana Długosza, w której to własny słynny kronikarz o niej wzmiankuje. Zwróć jednak baczność, iż używa w tamtym miejscu innej nazwy: Pyszarzowicze. W jaki sposób zwał, tak zwał. Obecnie jest to ładna wieś, która posiada piękną historię oraz choćby z takiego powodu należałoby tam spędzić trochę czasu. Jeżeli więc interesują Cię ciekawe domy Pisarzowice to doskonałe stanowisko, ażeby takową posiadłość nabyć.
Czekają tutaj na Was realnie sielskie krajobrazy, do jakich wliczyć należy aż 3 przepływające przez tę wieś rzeczki: Pisarzówka, Czerwonka i Słonica. Nawet jeżeli nie planujesz niczego pisać, to i tak odnajdziesz tu wytchnienie od zgiełku wielkiego miasta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:41:49
Tagi: oczy, plan, kraj, typ