Buduj z nami budowlane rozmaitości

Na co trzeba zwracać szczególną uwagę przy kupnie nowego mieszkania? Sprawdź lokalizację!

Kupno własnego mieszkania to oczywiście nie bułka z masłem - jeśli uświadomisz sobie, że masz przeznaczyć na to oszczędności całego życia albo zadłużyć się bardzo na najbliższe kilkanaście lat, zdecydowanie poczujesz naprawdę wielką presję.
polecam
Napisał: Edsel Little
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dzisiaj radzimy, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie nowego mieszkania i jak sprawdzić, czy jest ono wybudowane w dobrej lokalizacji.


Duże miasta a lokalizacja mieszkania


Lokalizacja mieszkania zdecydowanie jest niezwykle ważne zwłaszcza w większych miastach. Oczywiście przykładowo mieszkania na Pradze w Warszawie mogą być d;a Ciebie piękne, jednakże jeżeli pracujesz na przykład na Ursusie i musiałbyś codziennie dojeżdżać do pracy na przykład godzinę, wówczas z pewnością musisz przemyśleć inną lokalizację.


Zwracaj uwagę na infrastrukturę


dekoracje
Napisał: Ursula Stalder
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli myślisz długoterminowo, wówczas zdecydowanie powinieneś myśleć również o dzieciach - nawet jeśli na razie ich nie planujesz. Dlatego właśnie musisz zwrócić większą uwagę, czy na przykład w pobliżu Twojego znajdują się place zabaw lub przedszkola i szkoły. Konieczność wożenia dziecka do szkoły gdzieś na drugi koniec miasta na pewno sprawi, iż Warszawa Bemowo mieszkania nie będą Ci się już wydawały tak atrakcyjne - www.profbud.info/.


lampy
Napisał: bartholo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kompromis między ceną a lokalizacją


Oczywiście im fajniejsza lokalizacja, tym wyższa cena mieszkania.
Jeśli nie masz nieograniczonego budżetu, bez wątpienia powinieneś znaleźć jakiś sposób, aby to wypośrodkować - dobrym przykładem są oczywiście mieszkania na Pradze, które polecimy każdemu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:39:15
Tagi: Warszawa, miasta, pracy, cena, lokal