Buduj z nami budowlane rozmaitości

Miejsca tego rodzaju jak place zabaw winny być regularnie kontrolowane z uwagi na bezpieczeństwo.

by rodzice mieli rzeczywiście poczucie, że są to miejsca, na jakie na co dzień mogą puszczać swoje maluchy


Bezpieczeństwo najmłodszych jest niezwykle ważne, dlatego należy zwracać uwagę na różne sytuacje, które mogą na co dzień zagrażać ich zdrowiu, czy to w domu, czy na zewnątrz.


Rzecz jasna z najmłodszymi powinniśmy wychodzić na świeże powietrze i najczęściej miejscem, do jakiego się udajemy jest okoliczny park albo place zabaw.
różaniec
Napisał: Pacopus
Na podstawie: http://www.flickr.com


Aktualnie architektura (sprawdź informacje) i zabudowa, szczególnie miejskich osiedli, jest dość dobrze pod tym względem rozwinięta, stąd też nie powinniśmy mieć problemów, by na naszym osiedlu znaleźć gdzieś nieopodal plac zabaw. Istotne jest to, aby był on stosownie zabezpieczony, a z tym nie zawsze jest, tak jak powinno www.magicnets.pl/pl.


Place zbaw muszą być systematycznie kontrolowane zważywszy na jakość znajdujących się na nich elementów do zabawy. Każdy taki element, niezależnie, czy będzie to dziecięca huśtawka do kołysania, siatka na plac zabaw, czy podobne elementy, winny być weryfikowane pod kątem ich wytrzymałości i oczywiście bezpieczeństwa dla dzieci siatki na place zabaw. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzieci potrafią zajrzeć w najmniejszy kawałek lub dotykać przedmioty, jakich nam nie przyszłoby na myśl ruszać, dlatego ważne jest to, by ktoś wszystkie wspomniane elementy regularnie kontrolował. Dla bezpieczeństwa także warto obejrzeć plac zabaw, zanim zaczniemy się na nim bawić z naszym maluchem.
Taka uprzednia weryfikacja z pewnością da nam większa pewność, że teren jest należycie przygotowany do zabawy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 16:41:47
Tagi: place zabaw, elementy, miejsce