Buduj z nami budowlane rozmaitości

Okna to wyzwanie dla każdej kobiety

To jasne, nie tylko z tego powodu, że stale wskazane jest je pucować, by pozostawały czyste i przejrzyste. Okna posiadają jeszcze inny wymiar dla pań.
Jaki? Upiększający.


rolety
Napisał: OknoPlus
Na podstawie: OknoPlus


Ani jeden z panów z pewnością nie popisałby się taką kreatywnością w dobieraniu firan i zasłon lub też ich upinaniu w taki sposób jak umieją to dziewczęta. W tym wypadku blokuje je wyłącznie ich wyobraźnia, a ta niemalże na okrągło pracuje na najwyższych obrotach. Jedne z pań albo podpatrują okna - zobacz - przyjaciółek, lub też osobiście próbują wymyślać niezwykłe fasony firan i zasłon. Na tym jednak sprawa okien się nie zamyka. Firanki firankami, ale do zasłon i dywanu powinno się dodatkowo dokupić odpowiednie rolety. To jasne nie mogą pozostawać przypadkowe, gdyż muszą one stanowić spójną całość. Nie dziwcie się zatem panowie, że kiedy Wasza partnerka kupi nowe zasłony, za moment będzie Wam mówiła, że trzeba dokupić nowe rolety. Bez znaczenia jest to, że te, które macie teraz są całkowicie sprawne. To jeszcze nic nie znaczy. Odcień rolety musi być koniecznie zbliżony do odcienia nowych zasłon i już. Nie mają sensu jakiekolwiek przekonywania w tym momencie - lepiej, jeśli od razu wybierzecie się kochani mężowie do sklepu i zakupicie dokładnie taką, jaką nakazały partnerki.


Okna domu to zdecydowanie rewir kobiet i nie można tutaj liczyć na żadne ustępstwa.
Wam panowie zostaje tylko się z tym pogodzić. Ci długoletni stażem wiedzą, że z zawziętością partnerek nie powinno się walczyć. Bez względu na wszystko i tak postawią na swoim i koniec.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:21:42
Tagi: mieszkania, sklep, sposób