Buduj z nami budowlane rozmaitości

Własne mieszkanie? Chcesz od dewelopera? Pamiętaj jednak, by zawsze wybierać ofertę zaufanych firm

Deweloper w ostatnim czasie stał się bardzo zauważalną oraz docenioną osobą na rynku nieruchomości. Kim jest tak naprawdę? Jest to osoba, jaka wykłada własne finanse na budowę nieruchomości, a następnie ją sprzedaje za określonym pośrednictwem, przeważnie agentów ds. obrotu nieruchomościami.

nieruchomości
Napisał: Guilhem Vellut
Na podstawie: http://www.flickr.com
Większość deweloperów zrezygnowała z wykańczania wnętrz przy jednoczesnym obniżeniu wartości zakupu nieruchomości (oceń) za metr kwadratowy. Takie typy domów deweloperskich są sprzedawane w tak zwanym ”standardzie deweloperskim”, jednakowoż innym dla różnych deweloperów. Stąd więc przed podjęciem decyzji nabycia jeszcze niewybudowanego mieszkania warto zastanowić oraz dowiedzieć się, co dla konkretnego dewelopera jest określane mianem standard. Jednakże taka sprzedaż niewykończonego mieszkania zdarza się jedynie w naszym kraju. W krajach zachodnich znane w sprzedaży są jedynie mieszkania całkowicie skończone. Jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych deweloperzy wykańczali mieszkania stosując tzw. „ biały montaż” gwarantując w zamian stawkę na wykończenie każdego metra kwadratowego. Głównie chodziło tutaj o położenie płytek, paneli czy pomalowanie ścian.

W dzisiejszych czasach klienci decydujący się na takie projekty domów wolą je sobie sami zaaranżować i udekorować. Dużo ludzi w swym życiu miało dużą ilość niezbyt przyjemnych przypadków, w których to zostali oszukani i okradziono ich z ogromnych pieniędzy. Tacy właśnie ludzie będą mieć na przyszłość większy dystans do różnych firm i zakładów lub do normalnych ludzi upodobniających się do tego typu właśnie inwestycji. Dlatego więc korzystnie myśleć trzeźwo i racjonalnie przez cały czas. Deweloperzy tacy jak ten, jacy to budują swe domu, a później sprzedają i puszczają dalej w świat i udostępniają innym ludziom na pewno mieli w swym życiu wiele tego typu zdarzeń oraz wiele razy byli skłaniani do czynienia błędu. Niestety w naszym społeczeństwie ciągle istnieje wiele tego typu osób tak więc warto się od nich całkowicie odizolować i nie utrzymywać żadnych kontaktów. Warto korzystać z usług biur deweloperskich takich jak ta: Firma Archicom we Wrocławiu.ciekawa strona
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak osoba, jaka planuje zrobić coś niedobrego, jest w stanie naprawdę dobrze nas zbajerować. Dlatego też robiąc tak ważne i przyszłościowe zakupy, trzeba robić to u jak najbardziej znanych i cenionych firm, jak Archicom Wrocław, u jakich oszukaństwo równa się praktycznie z zerem. Jasne jest bowiem, że nikt z nas nie chciałby być oszukany i jak wiadomo dla nikogo z nas nie jest to przyjemne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-22 15:00:31
Tagi: mieszkania, inwestycja, nieruchomości, deweloper