Buduj z nami budowlane rozmaitości

Obecny wiek to okres, gdy w naszych mieszkaniach pojawia się sztuczna inteligencja mająca pieczę nad naszą posiadłością

Jeszcze 40 lat wstecz filmy o zautomatyzowanych domostwach były widziane w gatunku science fiction. Obecnie powoli stają się już normą. W krajach starej Unii wcześniej niż u nas, ale także w naszym kraju od jakiegoś czasu tak projektuje się niektóre osiedla.


Jeśli deweloper chce wybudować swoje osiedle w taki sposób, żeby spełniało ono najwyższe standardy, to musi podumać o automatyce w branży budowlanej.


Nie jest to niedroga kwestia, jednakże komfort życia będzie wtedy znacznie większy niż w normalnym mieszkaniu. Jeżeli mieszkamy w stolicy województwa małopolskiego, to warto pomyśleć nad takimi rozwiązaniami. Jeżeli ciekawi Cię automatyka budynkowa Kraków na pewno ma do zaoferowania apartamenty, gdzie skomputeryzowana jest duża część istotnych instalacji. Mamy możliwość sterować oświetleniem oraz ogrzewaniem zdalnie z laptopa albo telefonu. W identyczny mamy możliwość sterować zasłonami lub innymi urządzeniami - inteligentne mieszkanie Kraków.
inteligentne mieszkanie kraków
Napisał: Danny Choo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli chcesz nabyć inteligentne mieszkanie Kraków na pewno pozytywnie zaskoczy Cię dużą ofertą. Inteligentne apartamenty niezwykle upraszczają życie. Przy pomocą tabletu mamy możliwość sterować piekarnikiem lub telewizorem. Mamy możliwość również ustawiać idealną dla nas temperaturę. Mamy możliwość zaprogramować światło na czujniki, co spowoduje, że światło samo będzie się wyłączało, gdy będziemy wychodzić z danego pomieszczenia - automatyka budynkowa Kraków.


To sprawi, że spadną nasze opłaty za prąd, ponieważ nie będzie już mowy o świetle włączonym w salonie przez cały dzień, ponieważ zapomnieliśmy go wyłączyć przed wyjściem do pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-14 10:20:05
Tagi: czas, kraj, budowlane