Buduj z nami budowlane rozmaitości

Jak ochronić swój majątek? Jest na to kilka sprawdzonych sposobów

ochrona domu, działki czy terenu firmy to niezwykle istotna kwestia. Wybór właściwych rozwiązań pozwala na skuteczne zabezpieczenie naszego mienia i daje szansę na spokojny sen.


Kluczowym sposobem ochrony hal produkcyjnych, obiektów handlowych, stacji benzynowych czy budów są kamery przemysłowe.


śruba
Napisał: Creative Tools
Na podstawie: http://www.flickr.com


Urządzenia te pozwalają na rejestrowanie obrazu i zapisywanie go na dowolnie wybranym nośniku, takim jak dysk komputera czy dysk przenośny. Kamery przemysłowe możemy podzielić na dwa główne typy: kopułkowe i kompaktowe. Przy wyborze jednego z nich warto przede wszystkim zastanowić się nad atmosferą oraz parametrami miejsca, które chcemy chronić. Jeśli posiadamy kafejkę, bar, restaurację czy inny lokal gastronomiczny i zależy nam na zapewnieniu naszym klientom nie tylko bezpieczeństwa, ale i pewnej dozy prywatności, zdecydowanie powinniśmy wybrać kamerę kopułkową. Dzięki kulistemu kształtowi nikt z gości lokalu nie czuje, że jest w danej chwili obserwowany przez oko kamery.
image - mieszkanie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Drugi rodzaj kamer, czyli tak zwane kamery kompaktowe doskonale nadają się do ochrony posesji, parkingów, placów, hal magazynowych czy produkcyjnych. Oferta kamer przemysłowych jest obecnie imponująca. Kamery przeznaczone do stosowania na zewnątrz wyposażone są w rozwiązania, które zapobiegają uszkodzeniom wywoływanym przez wilgotne powietrze, nadmierne nasłonecznienie czy mróz.


Ponadto niektóre modele kamer kompaktowych umożliwiają nagrywanie obrazu w ciemności, dzięki czemu zapewniają kompleksowy monitoring domu, posesji czy parkingu na zewnątrz. Kamery przemysłowe to opłacalna inwestycha. Już sama ich obecność zniechęca ewentualnych złodziei czy chuliganów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-13 10:59:34
Tagi: wilgoć, ochrona, kształt