Buduj z nami budowlane rozmaitości

Jakiego rodzaju sprawy należy wziąć pod uwagę, gdy chodzi o dobry projekt toalety publicznej? O jakich rzeczach trzeba wiedzieć?

Sporo miejsc w przestrzeni publicznej powinno zostać zaprojektowanych nie tylko z myślą o wygodzie, funkcjonalności, lecz również z myślą o zasadach higieny. Przecież w tego typu miejscach, jak toalety publiczne korzysta bardzo dużo przechodniów.
Pokój
Napisał: Carissa Rogers
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dlatego tak istotne jest, aby przestrzegać tak ważnych wytycznych. Jak przedstawiają się takie zasady?


Kiedy mowa o przestrzeganiu tego typu zasad, to na pewno ogromnie ważne jest, aby miejsca takie były bardzo proste jak również, żeby łatwo było zachować w nich czystość. Tutaj duże znaczenie mają użyte materiały, lecz również wystrzeganie się dużej ilości trudno dostępnych miejsc, gdzie może gromadzić się dużo nieczystości. Następną rzeczą jest wyposażenie toalet publicznych. Kiedy chodzi o takie sprzęty, to powinny one spełniać konkretne normy, które powodują, że możliwe staje się higieniczne używanie tego typu sprzętu przez dużą grupę osób - www.impeco.pl/kategoria/suszarki-do-rak (www.impeco.pl/kategoria/suszarki-do-rak).


czas - kadr
Napisał: Dawid Dawidowski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dlatego właśnie w takich miejscach nie powinno być sprzętów wielorazowych, jak w prywatnych toaletach, gdzie korzysta z nich zaledwie pojedyncza rodzina. W tym wypadku kostka mydła na pewno nie będzie na miejscu, w zamian za to są dozowniki na mydło, albo takie z pianą do umycia rąk. Dłoni nie wycieramy w jeden ręcznik, lecz bardziej w papierowy ręcznik, albo też dobrze sprawdzi się suszarka do rąk. Istotne, aby wykorzystane urządzenia zostały przystosowane do użytku publicznego. Należy pamiętać, że w takich miejscach bakterie zbierają się wszędzie, dlatego im mniej rzeczy musimy uruchamiać dotykiem, tym lepiej - www.impeco.pl (www.impeco.pl).
Świetnie sprawdzają się na przykład krany, które włączają się, gdy zadziała fotokomórka. Na szczęście powstaje coraz więcej takich nowoczesnych toalet publicznych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-10 16:31:39
Tagi: miasta, miejsca, materiały, sprzęty