Buduj z nami budowlane rozmaitości

Pokój dziecka w pastelowych kolorach

Kiedy teraz czekasz na narodziny dziecka, zapewne próbujesz wykonać miłe pomieszczenie dla maleństwa. Takie lokum powinno być przede wszystkim przytulne i przemyślnie urządzone. Moi przyjaciele zrobili pokój dziecka w skandynawskim stylu.
Dziecko w pieluszce
Napisał: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na początku, jak przyjaciółka napisała mi o tym koncepcie przez telefon zwyczajowo oceniłam, że ten pomysł nie posiada sensu. Sama skandynawski styl najczęściej kojarzył mi się nieciekawie. Szaro, buro, bez barw i bardzo poważnie. A jak dobrze wiemy, pokój dziecinny powinien być raczej niesamowicie miłym i przyjemnym wnętrzem, w którym znajdziemy sporo barwnych rzeczy, w koniecznie intensywnych kolorach- http://www.ceneo.pl/artykuly/urzadzamy_pokoik_dla_maluszka. Koncepcja Kasi wprawiła mnie z tego powodu w swego rodzaju osłupienie.

Mimo mojej sceptycznej myśli dla tej opcji, byłam ciekawa, kiedy ujrzę efekt końcowy. Kiedy w końcu pojawiłam się u Kasi powitać jej urodzoną miesiąc temu córeczkę, pomysł ten mi się spodobał. Przestrzeń była bardzo ciekawie umeblowana, było w niej zarówno miejsce dla łóżeczka jak i łóżka mamy, wykonano ją w odcieniach szarości, a w dodatku wyglądała niezwykle miło. Kasia przemyciła kilka barwnych akcentów i pluszami w kremowym odcieniu. Nie brakło także mebelków w których znalazło się miejsce na śpioszki i kosmetyki do pielęgnacji dziecka.
Dziecko
Napisał: Alexander Lyubavin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zadziwiona zapytałam skąd Kasia zabrała pomysł na tak przytulną i ciekawą przestrzeń. Byłam świadoma bowiem, że ani ona ani jej mąż nie znają się zanadto na aranżacji wnętrz. Oboje wysłali mnie na internetowy blog, którym się inspirowali: kontynuuj czytanie

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 09:28:43
Tagi: wnętrze, pomieszczenie, pomysł, lokum, efekt, koncept