Buduj z nami budowlane rozmaitości

Hotele przez wiele lat miały prawo kręcić nosem na wysokie rachunki za elektryczność - na szczęście te lata odeszły już w zapomnienie

Hotele zazwyczaj to stosunkowo duże budynki, które mają dużą ilość pokoi. Ze względu na to opłaty za elektryczność nie należą tam do najmniejszych. Jednak w obecnych czasach dużo zmieniło się na lepsze.


włochy - koloseum
Napisał: Luca Serazzi
Na podstawie: http://www.flickr.com
MousePen i608
Napisał: Planeta PR
Na podstawie: Planeta PR


To daje możliwość hotelom być również bardziej eko.


Karta hotelowa dawniej była zaskakującą rewolucją. Dziś szczęśliwie duża ilość gości już do tego przywykła. Dzięki karcie nie musimy dźwigać ze sobą klucza do pokoju, gdyż została karta wymyślona dokładnie po to, żeby go wyeliminować. Jest znacznie wygodniejsza i nie tak ciężka, a w razie zawieruszenia się gdzieś dorobienie karty jest o wiele tańsze, aniżeli dorobienie klucza.


Karta hotelowa jest wykonana z odpornego na ogień plastiku. Na dodatek mamy możliwość umieścić na niej logo hotelu i numer pokoju, ale także hasło do Wi-Fi czy godziny pracy hotelowej restauracji. Karta - sprawdź tutaj - hotelowa jest również niezbędna, aby uruchomić w pokoju elektryczność. Dzięki wsunięciu karty do właściwego nośnika, który zwykle znajduje się obok drzwi, możemy korzystać ze światła, wody w łazience czy oglądać telewizję. Kiedy wychodzimy, to musimy zabrać ją ze sobą, aby później być w stanie otworzyć drzwi ponownie. Po 15-30 sekundach, elektryczność w pokoju wyłącza się samoistnie. Z pomocą karty oszczędzamy energię i ratujemy przyrodę - karta hotelowa.


Nowoczesność i nowe technologie stają się z dnia na dzień normą w hotelarstwie. I nie chodzi tu wyłącznie o znane hotele, które są w każdym większym mieście na wszystkich kontynentach, ale także o nieduże pensjonaty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-02-09 14:25:37
Tagi: czas, klient, części, opłaty, standard