Buduj z nami budowlane rozmaitości

Gniazdo elektryczne jako połączenie, które stanowi element armatury elektrycznej.

Instalacje elektryczne w budynku jednorodzinnym to skomplikowana sieć przewodów o przeróżnych przekrojach i grubościach schowanych w ścianach, w posadzkach i stropach. Kable scalają się w zespoły i razem biegną do matrycy rozdzielczej, gdzie asekurowane są bezpiecznikami.


Armatury musi sporządzić uprawniony elektryk tak, aby była ona pewna dla ludzi i pracujących w niej urządzeń.


źródło
Napisał: Grzegorz Latkowski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Gniazdo elektryczne to połączenie, jakie stanowi fragment instalacji elektrycznej. Umożliwia podłączenie do niego różnych odbiorników energii elektrycznej. Na etapie stanu surowego gniazda wtykowe najlepiej umiejscowić ok. 50-100 cm od każdego rogu pomieszczenia. Zazwyczaj właśnie tam potrzebny jest prąd dla lamp biurkowych, stojących, albo zasilenia elektroluksu, lub żelazka.
Wytwórcy oferują bogatą ofertę przeróżnego typu gniazdek, przeznaczone do instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych, również do instalacji domowych. Bogata propozycja łączników, gniazd wtyczkowych w ogromnej gamie Kolorystycznej zezwoli wyłonić coś dla siebie. Można wybrać gniazda podtynkowe i natynkowe, pojedyncze, podwójne, sporządzone z materiałów syntetycznych, w obszernej gamie odcieni. Wszelkie gniazdka cechuje porządne wykonanie z trwałych tworzyw. To prosta instalacja i gumowa izolacja wewnętrzna przewodu. Ponadto wysoka forma mechanizmu zapewnia długą i bezawaryjną pracę.


W każdej serii oprócz bieli występują odmiany kolorystyczne, które pozwolą dostosować towar do jakiegokolwiek wnętrza.


Wysoka jakość wykonania każdej z serii zezwoli radować się bezusterkowym używaniem energii elektrycznej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-09 16:25:51
Tagi: Kolor, domu, elektryk