Buduj z nami budowlane rozmaitości

Sytuacja na rynku pracy w Grudziądzu

Miasto Grudziądz oraz powiat grudziądzki należy do rejonów, na jakich mamy okazję zaobserwować największe bezrobocie w województwie kujawsko-pomorskim. Od kiedy kilkanaście lat temu ogłosiły upadłość przynoszące zyski dla miasta i regionu zakłady, poziom bezrobocia jest wysoki.


Mimo że zamiast nich pojawiły się sieci sklepów spożywczo-przemysłowych czy też restauracje, to nie jest to przemysł, który jest w stanie dać posadę kilku tysiącom mieszkańców. Jednak można mówić o małej poprawie rynku pracy, bowiem w ostatnim czasie utworzyło się w okolicy Grudziądza wiele nowych zakładów.
Praca przy komputerze
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Kosmetyczne centrum logistyczne w którym etaty znaleźli przede wszystkim magazynierzy, ale też pracownicy administracji i kadr oraz informatycy), galeria handlowa – a w niej mieszczących się 70 wszelakich stanowisk handlowych i usługowych, czy popularne sieci sklepów spożywczo-przemysłowych, które stale są otwarte na nowych pracowników. Grudziądz to również branże motoryzacyjne – prywatne zakłady, np. warsztaty samochodowe, które nie mogą uskarżać się na nieobecność klientów.
Doczytaj tutaj http://www.praca.egospodarka.pl/oferty-pracy/lukow


Cały czas w Grudziądzu mile widzianą grupą pracowników są przedstawiciele handlowi oraz osoby związane z opieką ludzi starszych czy ochroną zdrowia.Profesje te są zawsze na czasie i zapowiada się, iż stan ten będzie się utrzymywał. Urząd miasta nieustannie poszukuje programów w walce z bezrobociem, np. wychodząc z wnioskiem unijnego projektu skierowanego do osób, które ukończyły 50. rok życia a także realizując szkolenia czy kursy.
Aby pomóc losowi, pomocne jest „wzięcie spraw we własne ręce”. Podstawowym narzędziem ku temu okaże się internet.
Wejdź na http://www.praca.egospodarka.pl/oferty-pracy/tarnow
Businessman in work
Napisał: Victor1558
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdecydujmy się więc, aby poświęcić czas na znalezienie ofert na mieszczących się w sieci portalach poświęconych pracy. Nie obawiajmy się nowych dziedzin, bo być może zawód z którym nie wiązaliśmy przyszłości okaże się atrakcyjny zarówno po względem finansowym jak i własnych wymagań. Wystarczy wpisać w sieci frazę: oferty pracy Grudziądz, a być może tą drogą odnajdziemy swego przyszłego chlebodawcę.
Lada dzień nadejdzie wiosna, a z wiosną prace sezonowe i perspektywy na spadek bezrobocia...
Artykuł http://www.praca.egospodarka.pl/oferty-pracy/dyrektor

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-30 16:09:53
Tagi: szkolenia, kursy, Grudziądz, galeria handlowa