Buduj z nami budowlane rozmaitości

Zainwestuj w najlepsze rozwiązania w własnym punkcie noclegowym

Jeżeli prowadzisz hotel, pewne rozwiązania są już standardem więc powinieneś o tym wiedzieć. Niejednokrotnie nie są one takie drogie ale wręcz pozwalają na zaoszczędzenie wydatków.


Każdy szanowany przedsiębiorca śledzi wszelakie trendy powstające na rynku świadczonych przez niego dóbr.


karta hotelowa
Napisał: Susanne Nilsson
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie inaczej kwestia ma się z obiektami noclegowymi. W dzisiejszych czasach karta - kliknij aby zobaczyć więcej - hotelowa bywa normą. Gość może otwierać za jej pośrednictwem swój pokój ale nie tylko. Istnieją jeszcze włączniki i wyłączniki światła a także prądu obsługiwane także kartą. Jest to z pewnością rozwiązanie oszczędne, gdyż w pustych pomieszczeniach nie ma niepotrzebnego zużycia prądu. Warto jest zdecydować się na włącznik podświetlany, by w ciemności klient nie miał problemu z jego odnalezieniem.


Drzwi wewnętrznych RICHELIEU
Napisał: www.invado.pl
Na podstawie: www.invado.pl
Istnieją rzecz jasna zamki na karty hotelowe. Co ważne, ciężko je powielić, w przeciwieństwie do tradycyjnego zamka. Tylko posiadacz karty może więc otworzyć konkretne drzwi do pokoju hotelowego. W przypadku kradzieży lub zgubienia karty starczy zablokować zamek konkretną kartą blokującą a potem wydać kolejną kartę. Dodatkowo dobra karta hotelowa może mieć blokadę czasową, zatem klient lub sprzątaczka będą mogli dostać się do pokoju w określonym czasie. Kolejną ważną kwestią jest to, że można wszystkie zdarzenia z poszczególnych zamków odczytać za pośrednictwem karty zbierającej oraz wprowadzić do bazy danych. Karta ta zapewnia zatem konieczny w branży komfort a także bezpieczeństwo.


Istnieje sporo typów zamków obsługiwanych za pomocą karty.


Dobrze jest poszukać najlepszych oraz korzystać z owych pomocnych rozwiązań. Zawsze możemy skonsultować plany z konkretną, wybraną firmą. Warto jednak wiedzieć, iż karta hotelowa to obecnie standard w poważanych obiektach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-28 15:20:51
Tagi: komfort, prąd, rynku, pomoc