Buduj z nami budowlane rozmaitości

W toaletach publicznych znajdziemy dużo ciekawych rozwiązań

Ludzie odpowiedzialni za zaopatrywanie toalet publicznych często stają przed ciężkimi wyborami. Niektóre rozwiązania mogą wydawać się tańsze, jednakże w dłuższej perspektywie ich użytkowanie kosztuje znacznie więcej.


Artykułem, który prawie zawsze odnajdziemy w publicznej toalecie jest automatyczna suszarka do rąk.
Pracownik
Napisał: pang yu liu
Na podstawie: http://www.flickr.com


Posiada ją wiele toalet, jednakże niektóre nadal stosują pojemniki na ręczniki. Oczywiście te pojemniki są o wiele mniej kosztowne, a przy zakupie sporo osób tym właśnie się kieruje. Jeżeli jednakże przyjrzymy się kosztom użytkowania, to zobaczymy, że suszarka do rąk będzie znacznie bardziej opłacalna. Po pierwsze nie wytwarza żadnych śmieci, ponadto nie wymaga ciągłego dokupowania kolejnych wkładów, jak to się dzieje w przypadku aparatów na ręczniki papierowe. Warto więc wydać trochę więcej pieniędzy na początku, aby później dużo oszczędzić - szczerze polecam (szczerze polecam).


Lato
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


suszarka do rąk
Napisał: Maestro_AU
Na podstawie: http://www.flickr.com


W toaletach publicznych możemy także czasami znaleźć lampy owadobójcze. Jest to znakomITe rozwiązanie, szczególnie na ciepłe dni, aby się pozbyć komarów czy innych owadów, które roznoszą bakterie. Owe lampy są niewielkie i można je zainstalować praktycznie w każdym miejscu, a zatem nie będziemy mieli z nimi kłopotu. Ich skuteczność jest wyjątkowo dobra, a koszt użytkowania niewielki - Impeco (Impeco).
Owe lampy owadobójcze emitują światło ultrafioletowe, które może przyciągać owady nawet z kilkudziesięciu metrów, a zatem wystarczy jedno urządzenie na całą toaletę.


Okazuje się, że dzisiejsze publiczne toalety mogą zastosować sporo przydatnych rozwiązań, które zupełnie nie muszą być niesłychanie kosztowne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 15:38:04
Tagi: urządzenie, śmieci, zakup, IT, miejsce