Buduj z nami budowlane rozmaitości

Najnowsze trendy kolorystyczne w projektowaniu wnętrz

Zbliżający się nowy rok oznacza nowe trendy, nie jedynie w makijażu czy ubiorze, lecz również w aranżacji wnętrz. W nadchodzącym sezonie projektanci wolą stawiać na sprawdzającą się stylistykę, która udanie łączy elegancję oraz funkcjonalność.


Szukanie najnowszych trendów Kolorystycznych to jedno z kluczowych zadań, jakie ma projektant wnętrz.


ładowarka
Napisał: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com


Sprowadzenie wszystkiego do jednego mianownika wcale nie jest proste, aczkolwiek śledząc ostatnie światowe wystawy można ogłosić, że nadchodzących hITem będzie zieleń! Mowa tu nie o jednym kolorze, lecz właściwie o całej masie odcieni. Akcesoria dekoracyjne z najnowszych kolekcji projektantów oszałamiają pięknem tej barwy. Niezwykle elegancki zielony odcień jadeitu stanowi jedną z najlepszych odsłon szklanych dekoracji oraz akcesoriów kuchennych. Ponadto wciąż modne są pastelowe dodatki. Delikatne odcienie brzoskwini i pudrowe róże przepięknie komponują się ze wspomnianą zielenią. Zielony rewelacyjnie współgra także z soczystym odcieniem żółtego. Poza tym dobrym pomysłem na aranżację jest operowanie między wieloma odcieniami zieleni, od tej soczystej zieleni, przez stonowaną oliwkę, aż po subtelniejszą, niemal wybieloną zieleń - super projektant wnetrz z Trójmiasta.


Odważni styliści wnętrz z pewnością nie powinni również lekceważyć czerwieni. Wyrazista czerwień pojawia się przede wszystkim w dodatkach - zerknij.
Łącząc czerwień z zielenią i pozostałymi wspomnianymi powyżej barwami można uzyskać unikalny, designerski efekt. Wielbicieli trochę bardziej stonowanych aranżacji ucieszy informacja, że błękity nadal są modne, aczkolwiek w dodatkach jest ich już coraz mniej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 15:32:58
Tagi: dekoracja, projekt, Kolor, dodatki, IT