Buduj z nami budowlane rozmaitości

Posiadasz własny dom - Zainwestuj w ocieplenie!

Jeżeli jesteś radosnym posiadaczem własnego domu, jesteś w niezwykle wygodnej sytuacji. Znoje budowy masz już dawno za sobą, nadchodzi wiosna i można radować się z własnego, przydomowego ogrodu. Lecz ciepły czas należy także zostawić na inwestycje. Jeżeli bowiem żyjesz w wieloletnim budynku, sporządzonym jeszcze w czasach, gdy świeże technologie nie były nikomu znane, prawdopodobne że nie jest ono dostatecznie ocieplone. Zwykła sklejka elewacyjna może nie wystarczyć, oto kila rzeczy o które możesz zadbać, aby zimą zaoszczędzić duże sumy.

ocieplanie domu
Napisał: GRUPA ATLAS
Na podstawie: GRUPA ATLAS
Jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz, nikt nie wiedział o prawidłowej izolacji termicznej. Ściany twego domu mogą zawierać liczne, niedostrzegalne gołym okiem szczeliny, które przepuszczają cieple powietrze, powodując wychłodzenie mieszkania. W okresie grzewczym borykasz się ze znacznymi kosztami za opał? Czas z tym coś zrobić! Zanim sklejka elewacyjna pójdzie w ruch, odizoluj swoje domostwo od środka (sklejka elewacyjna to ostatnio mój najlepszy przyjaciel (sklejka elewacyjna to ostatnio mój najlepszy przyjaciel)). Obecnie mamy do wyboru wszelkiego typu nowoczesne tworzywa i pianki, które przymocowane na ścianę, nie dopuszczają do wychładzania się pomieszczenia. Są do tego na tyle skuteczne, że pozwalają oddychać tym powierzchniom, z tego powodu nie musisz bać się ewentualnego grzyba.Kolejnym istotnym elementem jest wymiana okien na bardziej ergonomiczne. Najtańszą ze sprawdzonych metod będzie zastosowanie stworzonych z PCV zamiast tradycyjnych, drewnianych materiałów, które nie zawsze są szczelne. Jeśli masz kilkudziesięcioletnie okna, pewnie nie raz w zimne wieczory czułeś chłodny powiew przechodzący przez nie. Z produktami plastykowymi nie musisz się tego obawiać, odizolują cię całkowicie od wszelkich zmian temperatury, a dodatkowo wbudowane nakładki wprowadzą mikroklimat, który pozwoli na niezbędną cyrkulację powietrza, nawet gdy nie otwierasz okien zbyt często.

Ostatnim etapem powinna być izolacja zewnętrzna, do której niezbędna nam będzie sklejka elewacyjna. Dzięki innowacyjnym modelom, możemy zapewnić sobie awangardowy wygląd naszego domostwa. Mamy do wyboru dziesiątki tysięcy modeli w przeróżnych opcjach koloru i innych strukturach. Możesz zamontować piękne, przypominające dąb listwy, lub radosną, przyjazną sosnę. należy tylko wpisać do wyszukiwarki frazę "sklejka elewacyjna" a wyświetli ci się wielostronicowa baza producentów.

Izolacja podłogi
Izolacja cieplna własnościowego domu jest niezwykle ważna. Jeśli przeraża cię inwestycja, której należy się podjąć aby jej dokonać, rozdziel sobie ten wydatek na etapy. Możesz być pewien, że wszystkie koszta zwrócą ci się z nadwyżką w okresie grzewczym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-29 17:32:07
Tagi: PCV, dom, inwestycje