Buduj z nami budowlane rozmaitości

Duker - solidna firma z długą historią

Kiedy trzeba nam podjąć porozumienie z jakąś firmą, z którą będziemy mieć do czynienia przez dłuższy okres czasu, powinniśmy ostrożnie przeanalizować naszą decyzję.
ceramika
Napisał: Albert Dedden & Paul Keizer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bowiem w obecnych realiach na rynku w niemalże wszystkich sferach biznesu, panuje wielka różnorodność. Dlatego też, jeżeli potrzebne ci będą linie rozdzielaczy albo też paletyzatorów, zawrzyj współpracę z uczciwym kandydatem.


tu
Napisał: Quinn Dombrowski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Duker jest niemiecką firmą rodzinną o bardzo bogatej i długiej historii. Założona w 1851 roku jako nieduża huta stali, w przeciągu lat urosła do gabarytów wielkiej korporacji, zatrudniającej tysiące pracowników na całym świecie. Okres największego wzrostu spółki to końcówka lat osiemdziesiątych, kiedy to zbliżające się zmiany polityczne w Europie, umożliwiły familii Duker na założenie kolejnego oddziału swojej firmy. Z kolei u zarania XXI wieku korporacja wstąpiła w nowy wymiar - oprócz wytwarzania części z żeliwa, zajęła się także produkcją oprogramowań do obsługi magazynów, dzięki nim praca w fabryce jest o wiele bardziej skuteczna.


Jednak Duker nie jest kompanią wyłącznie nastawioną na zyski, bowiem rodzina założycieli intensywnie udziela się również w segmencie charytatywnym. Nie pozostają nigdy obojętni na niesprawiedliwości spotykające ludzi na całym świecie. Od kilku lat, Duker, oraz związane z firmą przedsiębiorstwa, wspierają organizacje filantropijne w Indiach, dzięki którym do tej pory otwarto wiele szpitali, świetlic, a także pozostałych placówek wychowawczych. Dodatkowo, prezes korporacji, zaangażowany jest we wspieranie sztuki.


Jeżeli pragniesz w interesach mieć do czynienia tylko z profesjonalistami, Spółka Duker jest dla ciebie - dukera.
Nie jedynie wytwarzają wysokiej jakości sprzęty oraz oprogramowanie. Firmie nie jest także obojętna sytuacja osób z biedniejszych państw, co widać w ich zaangażowaniu w sferę charytatywną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-24 09:58:10
Tagi: części, budowa, cena, rynku