Buduj z nami budowlane rozmaitości

Jak wyposażyć umywalnię ogólnodostępną?

Oprzyrządowanie w łazienkach publicznych, z uwagi na duże natężenie ruchu, narażone jest na niebezpieczeństwo przypadkowego albo celowego uszkodzenia. Toteż musi ono charakteryzować się szczególną trwałością.


lampy owadobójcze
Napisał: Andreas Trojak
Na podstawie: http://www.flickr.com


kafelki
Napisał: Franc Gardiner


W tego typu punktach rewelacyjnie sprawdzają się sanitariaty stworzone ze stali nierdzewnej. Dzięki odpowiedniej grubości stali jak też wytrzymałości konstrukcji, są one efektywną ochroną przed atakami wandalizmu. Dodatkowo pozwalają nadać toaletom publicznym szczególny design - zerknij (zerknij). Podstawowymi fragmentami kompletu sanitarnego instalowanego w toaletach ogólnodostępnych są; misa WC, pisuar i umywalka. W propozycjach firm osiągalne są miski WC ze stali nierdzewnej. Do wyboru mamy wzorniki tak podwieszane, jak też instalowane do posadzki. Miski WC naścienne, dostosowane są do instalacji na wszystkich stelażach podściennych, uniwersalnie napotykanych na rynku wespół ze zbiornikami spłukującymi. Płukanie może być obsługiwane klawiszem lub w wersji samoczynnej na fotokomórkę. Na atencję zasługują też umywalki ze stali nierdzewnej, oferowane w odmianie prostokątnej, z otworem na instalację lub w odmianie nablatowej, krągłej. W ofercie handlowej występuje również suszarka do rąk z nierdzewnej stali - prosto z tego źródła (prosto z tego źródła).
apartamentowiec
Napisał: Belgravia Polska
Na podstawie: Belgravia Polska


Elementem, którego nie może braknąć w męskich umywalniach ogólnodostępnych, jest pisuar. Pisuar ze stali nierdzewnej, jaki tak samo jak w wyżej przedstawione misy WC, może być montowany na popularnych na rynku stelażach do pisuarów razem ze spłukiwaniem do wyboru: mechanicznym albo automatycznym.


Przedstawione sanitariaty instalowane są najczęściej w wykonaniu ze stali szczotkowanej. Osiągalne są jednak też w odsłonie z polerowanej stali.


Oprócz tego wskazane jest toaletę publiczną wyekwipować w akcesoria takie jak lampy owadobójcze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-14 09:48:15
Tagi: montaż, podłogi, prezent, lokal