Buduj z nami budowlane rozmaitości

Wyposażenie oraz dodatki w planowaniu domów|Jak umeblować salon?

Salon to domowe centrum odpoczynku. Jedni czytują w tym miejscu książkę, inni oglądają telewizję; ktoś kocha bawić się na dywanie z dzieckiem, natomiast ktoś inny buszuje w sieci siedząc na kanapie z laptopem na kolanach.


Pokój dzienny to też miejsce wspólnych posiłków i przyjmowania gości.


biuro
Napisał: K2 Space
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z tego pomieszczenia korzystają wszyscy mieszkańcy, zaś niektóre aktywności muszą odbywać się równolegle. W jaki sposób zaplanować salon, który bez kłopotu spełni wszystkie nasze oczekiwania? Większa część osób, która aranżuje własne pierwsze wnętrze uważa, że doskonałym kształtem dla salonu będzie kwadrat czy prostokąt zbliżony do kwadratu. Jest to prawda, lecz tylko w odniesieniu do niewielkich powierzchni. Jeśli salon jest duży, nietypowy kształt może się stać jego atutem, bowiem w sposób naturalny pozwala wydzielić strefy funkcjonalne. Układ litery „L” można wykorzystać do stworzenia strefy wypoczynkowej Odwiedź stronę www.meble.pl (Odwiedź stronę www.meble.pl) i jadalniowej, nieckę możemy zmienić w zonę biurową. Przyjrzyj się dokładnie swojemu salonowi i spożytkuj jego układ.


noc
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pokój dzienny najczęściej spełnia również funkcję pokoju gościnnego, a częstokroć Twej sypialni, dlatego kanapy Sprawdź na www.meble.pl (Sprawdź na www.meble.pl) muszą rozkładać się. Stosuj sprzęty wielofunkcyjne takie jak puf, jaki może zostać podnóżkiem, stolikiem kawowym, niedużą półeczką. Wykorzystaj meble ze schowkami. Tak kanapę, stół bądź puf możesz kupić w wersji otwieranej z przegródką czy komorą na pościel.


Strefę relaksu można łatwo odgraniczyć stawiając sprzęty wypoczynkowe – kanapę, fotele na dywaniku. Jesteś na chodniku – jesteś w zonie wypoczynku. Wykorzystaj hamaki ogrodowe - takowy hamak w zonie odpoczynku to bardzo interesujące wyjście.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-24 16:15:31
Tagi: sieci, fotel, wnętrz