Buduj z nami budowlane rozmaitości

Jeśli chcemy uefektywnić pracę magazynu, to wykorzystajmy najnowsze rozwiązania

Jeśli mamy magazyn albo na przykład archiwum, to na pewno zechcemy zadbać o to, by przetrzymywane tam rzeczy zostały jak najlepiej poukładane i żeby posiadać do nich łatwy dostęp.


Znakomitym rozwiązaniem może być więc zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, które znacząco ułatwią nam organizację pracy na powierzchni magazynowej.


systemy
Napisał: DOLCAN
Na podstawie: DOLCAN


stal nierdzewna
Napisał: Hamza Achhab Kanouni
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli np. archiwizujemy dokumentację, to znakomitym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie magazynu w regały jezdne - http://www.olejnik.pl/pl/regaly-paletowe-ruchome. Dzięki temu efektywnie wykorzystamy dostępną powierzchnię oraz zyskamy bardzo prosty dostęp do wszelkich akt. Te regały można bez problemu przesuwać, a kiedy są niepotrzebne zajmują mało miejsca. Trzeba zaznaczyć, iż regały jezdne da się łączyć w najróżniejsze elementy, co znacząco ułatwi zorganizowanie pracy w magazynie.


Dobry magazyn powinien posiadać także efektywny system wewnętrznego transportu. W tym celu należy zastosować właściwe przenośniki. Obecnie na rynku odnajdziemy wiele ich typów. Wybór jest zależny od tego, co przetrzymujemy. Da się zastosować na przykład przenośniki siatkowe, łańcuchowe albo obrotnice (-> tutaj o przenośnikach). Oferta jest bardzo bogata, a zatem bez wątpienia znajdziemy wyjście, które bardzo usprawni zorganizowanie pracy. Warto również sprawdzić czy spółka sprzedająca przenośniki, oferuje również serwis, żebyśmy mieli pewność, że w razie czego naprawa będzie szybka.
Nowoczesne rozwiązania bez wątpienia pozwalają na efektywniejsze organizowanie pracy magazynu i łatwy dostęp do przetrzymywanych artykułów, czy będą to pakunki czy np. akta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-18 10:41:34
Tagi: rzeczy, regały, moduły, magazyn, przenośniki