Buduj z nami budowlane rozmaitości

Podłoga jesionowa - z całą pewnością pierwszoplanowy bohater każdego wnętrza, który zapewni mu unikatowy charakter

Urządzając wnętrze należy pamiętać, iż podłoga nie jest tylko powierzchnią użytkową, ale również niesłychanie ważnym „elementem” każdego pomieszczenia.


Współcześnie rosnącą popularnością wśród klientów cieszy się jesion.


deska warstwowa jesion
Napisał: Tony Alter
Na podstawie: http://www.flickr.com
odpady
Napisał: Marc Willmore
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dlaczego? Powodów owego stanu rzeczy jest sporo. Przede wszystkim wspomniane drzewo okazuje się nadzwyczaj twarde, a przez to odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, między innymi ścieranie. Jeżeli więc marzy Ci się solidna drewniana podłoga najwyższej jakości, fantastycznym rozwiązaniem będzie niezaprzeczalnie deska warstwowa Jesion (deska warstwowa z jesionu) świetnie sprawdzi się niemal w każdym stylu - zarówno w aranżacjach rustykalnych jak i skandynawskich.

Charakteryzuje go bowiem szeroka gama kolorystyczna. Przyjmuje rozmaite barwy, poczynając od białej po brązową. Z biegiem czasu drewno - pod wpływem promieni słonecznych jeszcze bardziej ciemnieje. Warto wspomnieć, iż - choć podłoga jesionowa może pojawiać się w różnych odcieniach - na rynku pierwsze skrzypce gra tak zwany mikst, czyli „wersja” zawierająca wszystkie wymienione wcześniej tonacje (podłoga jesion).


Nie ulega wątpliwości, iż warto zainwestować w podłogi jesionowe, bo dzięki nim nasze mieszkanie zyska niezwykły charakter a także ciepły klimat. Czy można pragnąć czegoś więcej?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-05 13:54:48
Tagi: kolory, projekt, aranżacja, zakup, rynku