Buduj z nami budowlane rozmaitości

Którą szeregówkę Wrocław zakupić, by żyć wygodnie?

Szeregówka Wrocław to obszerne pole przeróżnych propozycji. Przykładowa szeregówka Wrocław kosztuje 525 000 zł (4 705 zł/m2). Jest to cena za powierzchnię 111,59 m2, liczbę pokoi - cztery, ilość pięter 1-piętrowy budynek, typ budynku – szeregowy, rok budowy – 2016, ilość łazienek – dwa, stan budynku - stan deweloperski, charakter - jednorodzinny, rodzaj wykonania – Ytong, ogrzewanie - CO gazowe, dach – dachówka, okna – plastikowe i garaż w budynku. Do tego media, czyli gaz, siła , prąd, woda i kanalizacja miejska.
Taki przykładowy domek na osiedlu to niebywała propozycja zarówno dla Ciebie jak również Twojej rodziny. To specjalne miejsce, które może spełnić wszystkie najważniejsze potrzeby nabywców, które pragną mieszkać na przyjaznych terenach tętniących zielenią, bez wysokiej zabudowy, czyli w cichym i kameralnym miejscu. Sześciosegmentowa zabudowa szeregowa takiego domku z ogrodem, a także wraz z wydzieloną wewnętrzną drogą włącznie z obustronnymi chodnikami do wyłącznego wykorzystania przez mieszkańców pozwala zachować zarówno ciszę i spokój. Ponadto (więcejna ten temat> http://domymax.pl), ogrodzone osiedle razem z bramą wjazdową na pewno zagwarantuje bezpieczeństwo Twoich najbliższych, a także pozwoli Twoim pociechom na spokojne i przyjemne spędzanie swojego czasu na pobliskim osiedlowym placu zabaw. Taki dom o powierzchni 111,59 m2, jest zaopatrzony przestronny taras wychodzący na duży, rozległy i nasłoneczniony ogród, a także (dalej) garaż z podjazdem. Na ten dogodny warunek domku składa się parter, gdzie czeka wejściowy hol, duży salon z kominkiem, kuchnia wraz z jadalnią oraz łazienka i garaż. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie, oraz druga łazienka. Ponadto, przestronne poddasze zapewnia komfortowe miejsce na urządzenia rzadziej używane oraz sentymentalne pamiątki z z przeszłości. Całość szeregówka Wrocław została skomponowana w sposób bardzo rozmyślny. Ścianka kolankowa, skosy dachu i sufity są dosyć wysoko, co z kolei zapewnią wrażenie niemałej przestrzeni, tak aby zadowolić nawet wyjątkowo wymagających mieszkańców. Więcej informacji w tym temacie przeczytasz na stronie dopoznania.pl.


Nowoczesne osiedle
Napisał: Milestone Management
Na podstawie: http://www.flickr.com
Taka przykładowa oferta umiejscowiona jest w przyjaznej dzielnicy na granicy sąsiadujących ze sobą osiedli. W takiej cenie mieszkanie charakteryzuje się niską odległością od centrum, co umożliwia dojechać w 20 minut do Wrocławskiego Rynku. Ponadto osiedle szeregówki cechuje się przyjaznym, zielonym otoczeniem, niską zabudową jednorodzinną, a także bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej, lokali handlowo-usługowych i placówek oświatowych. Ponadto, bardzo dobre drogi osiedlowe dostępna infrastruktura techniczna, a także rozbudowa ulicy o dwa pasy jezdni, co umożliwia jeszcze lepiej skomunikować to miejsce. Niejeden dom zachęca do kupna, bo objęty jest programem Mieszkanie dla Młodych.

W pobliżu dokmu jest basen, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka a także przychodnia/szpital, restauracje i kawiarnie. W dodatku wyjątkowe połączenia z PKP, busami, centrum handlowym, przedszkolem, placem zabaw, szkołą podstawową oraz gimnazjum i sklepem. W takim koszcie jest więc w czym wybierać. Taka szeregówka Wrocław jest warta swojej ceny. A takich ofert jest na rynku więcej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-11 11:26:27
Tagi: łazienka, szkoła, cisza