Buduj z nami budowlane rozmaitości

Komfort w łazience z nową wanną z masażem wodnym

Jednym z istotniejszych elementów łazienki jest wanna. Współcześnie na rynku gwarantuje się rozmaite modele zarówno jeśli chodzi o materiał, z którego są wykonane, jak i ze względu na formę oraz funkcjonalność. Najbardziej funkcjonalne są wanny z hydromasażem, gdyż dbają nie tylko o nasze ciało, ale i zdrowie. Wanna z hydromasażem może obecnie stanowić wyposażenie niemal każdej łazienki, gdyż na rynku gwarantowane są różne modele, które można dopasować pod kątem wielkości. Z powodzeniem też kupimy taką wannę za relatywnie niewysokie kwoty, chociaż rzecz jasna im bardziej zaawansowane funkcje posiada wanna, tym więcej wydamy.
wanny
Na podstawie: http://www.marconio.pl/#!wanny-z-hydromasazem/c194b
Podstawą działania hydromasażu są w tym przypadku dysze, które wypuszczają strumień wody pod ciśnieniem umożliwiając w ten sposób masaż poszczególnych części ciała. Sposób sterowania odbywa się tutaj za pomocą elektronicznego panelu sterowania.Rozpoczynając kąpiel możemy zagwarantować sobie masaż o różnej silne i intensywności. Należycie nakierowany strumień wody może mieć niezwykle dużą moc zapewniając nam solidny masaż i relaks w trakcie kąpieli. Efektów doda ciekawe oświetlenie oraz komfortowy zagłówek i podłokietniki. Istotne jest również, żeby wanna tego rodzaju była należycie wyprofilowana, gwarantując komfort podczas leżenia.


Niektóre modele wyposażone są oczywiście również w inne gadżety, jak przykładowo w radio z wbudowanymi głośnikami, dzięki czemu czas spędzony w wannie upływa jeszcze przyjemniej. Po kąpieli z kolei istotne jest właściwe wyczyszczenie wanny – pod tym względem przydaje się system auto-czyszczenia hydromasażu (Kliknij tutaj). Sporo producentów wykorzystuje w tym celu dezynfekcję ozonową, dzięki której niszczone są różnego rodzaju bakterie i grzyby, a jednocześnie nie ma zagrożenia dla ludzkiego organizmu.
Okno w łazience
Napisał: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Na podstawie: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Oczywiście ważną cechą wanny jest również jej wygląd. Najnowsze modele odznaczają się nie tylko niebanalnymi kształtami, ale także eleganckimi dodatkami. Pięknie wyglądają na przykład wanny obudowane z jednej strony szkłem, co nadaje wannie elegancji i powoduje, że prezentuje się bardzo nowocześnie. Podstawę stanowią również elementy takie jak słuchawki, wlewki wykonane z chromowanych, stalowych tworzyw, które dodają wannie uroku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:33:50
Tagi: łazienki, gadżety, wanny