Buduj z nami budowlane rozmaitości

Jak stworzyć ciekawą stronę dla przedsiębiorstwa budowlanego

Firmy budowlane, nieważne czy mowa o tych przeprowadzających remonty, stawiających budynki czy projektowaniem wnętrz, powinny mieć fachową stronę internetową. Może ona stanowić swoistą wizytówkę. Klien oczekujący na pewno przyjrzy się temu, jak wygląda strona. Warto zlecić stworzenie strony profesjonalistom.

remont domu
Napisał: Ohio Redevelopment Projects - ODSA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Portal budowlany (szczegóły - http://cleo-polska.pl/s-142-odciagi-lancuchowe), powinien odznaczać się interesującym designem. Warto jednak mieć na uwadze, że najbardziej sprawdzają się strony intuicyjne, gdzie użytkownik nie posiada problemów z znalezieniem potrzebnej informacji. Także kolorystyka musi być wyważona, co budzi skojarzenia z elegancją. Osoba wchodząca na portal budowlany konkretnej firmy, oczekuje przedstawienia pełnej oferty. Poza tym niezwykle ważne jest zamieszczenie galerii zdjęć dotychczasowych prac. Użytkownik przede wszystkim będzie chciał zobaczyć dotychczasowe zaprojektowane obiekty i przeczytać opinie innych zleceniodawców. Portal budowlany (szczegóły tutaj: http://eogniwa.pl/produkt/hak-do-lancuch-zrywkowego-klasa-80-8mm/) jest kompletny jeżeli możemy znaleźć na nim także porady na temat wnętrz, remontów oraz wszelkich innych powiązanych tematów. Doskonałym przykładem jest witryna firmy Artdesign. Czarno-biała kolorystyka nadaje jej elegancji i klasy, zaś intuicyjny panel ułatwia nam uzyskać potrzebne wiadomości.

na stronie budoskop.pl
Napisał: JDH Rosewater
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobrze stworzona strona internetowa, jest jednym z kroków do sukcesu. Może stać się wizytówką przedsiębiorstwa i jej najskuteczniejszą reklamą. Należy pamiętać, że witryna powinna być po pierwsze intuicyjna, gdyż odwiedzający szybko wyjdzie z niej jeśli nie będzie mógł dostać niezbędnych mu wiadomości. Na stronie muszą znaleźć się wszystkie potrzebne informacje, takie jak kontakt, dotychczasowe prace, cennik i opinie. Choć klient oczekuje, że informacje te znajdzie na stronie, należy pamiętać, że muszą być one dobrze uporządkowane, aby strona nie miała zbyt dużej ilości tekstu w tym samym miejscu.

Jeżeli strona posiada reklamy, powinny być one widoczne, ale również nie mogę zakłócać odbioru. Reklamy niepasujące do tematyki witryny również nie zrobią dobrego wrażenia. Musimy mieć świadomość. kto będzie naszym potencjalnym odbiorcą i postarać się, by wygląd był adekwatny. Zadowolony zamawiający to zagwarantowanie powrotu. Jeśli strona będzie poprawnie wykonana użytkownik wróci na nią, ponieważ będzie miał pewność, że dostanie tego, czego potrzebuje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 16:30:36
Tagi: użytkownik, dane kontaktowe