Buduj z nami budowlane rozmaitości

Właściwe miasto dla młodych, czyli - mieszkanie wrocław.

We Wrocławiu, czyli czwartego co do ilości obywateli miasto w Rzeczypospolitej, jednego z niesamowicie olśniewających miejsc dla studentów. Wynika tak z licznej listy propozycji mieszkań typowo przygotowanych dla osób studiujących.
mieszkanie wrocław
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Jak podaje jedna z wrocławskich gazet, w ubiegłym roku na początku roku akademickiego były ich ponad 122 tysiące .


Dla deweloperów dostosowanie mieszkań szczególnie pod oczekiwania tej części narodu,


jest jednym z niesamowicie rentownych biznesów, ale też ryzykownym. Młodzi ludzie są znani z czynnego,
mieszkanie wrocław
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
nocnego trybu egzystencji, do którego starsi i rodziny z dziećmi, ogólnie ci którzy szukają ciszy


i stabilizacji, nie są przystosowani. Jest to źródłem mnóstwa interwencji policjantów, a co gorsza, zwykle wymuszonej wyprowadzki utrudniających innym egzystencję studentów.


Nic w tym dziwnego. Sami byśmy mieli po dziurki w nosie wiecznie imprezujących w naszej okolicy pełnych energii młodych ludzi. Kiedy w mieszkaniu nad nami słychać dudniący o podłogę bass i tańczących, śmiejących się głośno i śpiewających piosenki disco polo studentów, a my chcemy iść rano do pracy, posiadamy prawo ukrócić ich imprezy. Z drugiej strony, są jednak ci poszkodowani studenci, którzy nie mają tak spokojnego życia, nie mają mnóstwa obowiązków ani nie chcą wstawać rano. Koniecznie odwiedź portal Mójdom Co oni mogą uczynić, w sytuacji gdy nie ma kwater specjalnie odpowiednich pod ich wymagania? Jeden deweloper z Wrocławia zdecydował zająć się ich udręką. W nieużytkowanym już hotelu politechniki wybudował specjalnie przygotowane kawalerki. Budynek przypomina wewnątrz akademik, z tą różnicą, że pomieszczenia oferują standard apartamentu. W 12 metrowym pokoju typu studio…Tak, pomieszczenie ma tylko 12 metrów kwadratowych, lecz właściciel oznajmia, że spełnia on wszystkie wymagania zwykłego studenta.


Niestety, olbrzymim minusem jest wygórowana cena – aż 89 tysięcy złotych za 12 metrów kwadratowych jest kwotą przekraczającą możliwości praktycznie każdego młodego człowieka. Za podobną kwotę może on wynajmować mieszkanie za ponad 2200 złotych miesięcznie. Wiemy, że mieszkanie wielkości ponad 50 metrów kwadratowych jest warte niecałe 2000 złotych miesięcznie, wraz z rachunkami za media. [www.mojdom.com.pl/lokale-mieszkalne] Dlatego, mimo wszystko, lepiej wpisać w wyszukiwarce internetowej hasło : „mieszkanie wrocław” i przeszukać nawet kilkadziesiąt stron


w poszukiwaniu dogodnego mieszkania, niż wydawać ogromną ilość pieniędzy, za którą można kupić
średniej klasy auto lub założyć firmę.


Poszukiwanie mieszkania wygodnego dla studenta nie jest łatwe, ale nie graniczy z cudem.


Zwykle po wybraniu kilkunastu ofert poprzedzonych około miesiącem poszukiwań można znaleźć


naprawdę eleganckie, wygodne i mieszczące się w dobrej lokalizacji mieszkania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 13:26:33
Tagi: nieruchomości, prawo, człowiek