Buduj z nami budowlane rozmaitości

Taras, elewacja – tworzywa ceramiczne wykorzystywane do ich tworzenia

Ceramika ma sporo zastosowań, jeżeli idzie o otoczenie domu, czy innego budynku. Jest używana do robienia podjazdów lub tarasów. Różne rodzaje ceramiki pozwalają na stworzenie pięknych ogrodowych dróżek czy ogrodowych stopni.


libet cennik
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Od jakiegoś czasu, ceramika zwykle stosowana jest w nowym budownictwie wielorodzinnym. Wokół nowych bloków, możemy podziwiać ładnie wykonane podjazdy oraz drogi dla pieszych, zrobione dokładnie z kostek ceramicznych lub (więcej dowiesz się na tej stronie) innego materiału. Takie rozwiązanie wygląda znacznie porządniej oraz lepiej niż normalny beton - pozostałe wiadomości -. Również dookoła domku jednorodzinnego, kostka ceramiczna niewątpliwie może być użyta na podejście albo taras. Kostka jest długotrwała, twarda, ma wiele dostępnych barw lub faktur oraz da się ją ułożyć w każdy zaprojektowany wzór. W przeciwieństwie do cementu albo wielkich betonowych bloków, kostka ceramiczna, właściwie wyłożona, wspomaga odpływ wody deszczowej w ziemię, dlatego nie tworzą się kałuże stojącej wody. Zróżnicowanie kształtów i w miarę prosta możliwość dostosowania wyglądu kostki do naszych potrzeb, również przemawia za wyborem ceramiki.


libet cennik
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Niezwykle duży wybór i dużą różnorodność ceramiki proponuje producent Libet. Firma nastawia się do tego zagadnienia wielostronnie, proponując ceramikę idealną do wszystkich powierzchni – stopni, dróżek, podjazdów i ogrodowych tarasów, również elewacji. W asortymencie mają aż osiem różnorodnych kolekcji kostek oraz kamienia, o zróżnicowanym zastosowaniu. Można wyodrębnić takie kolekcje jak Libet Decco (różne rodzaje kostek), Libet Impressio (tafle tarasowe), Libet Ceramic (płyty z gresu), Libet Stampo (cement architektoniczny), Libet Completto (produkty uzupełniające), Libet Patio (marmur), Libet Classic (typowa kostka), Libet Fassade (tafle elewacyjne) oraz kolekcje przemysłowe. (Link) W dodatku, kolekcja Libet Decco rozdziela się na cztery różne linie, które różnią się metodą produkcji kostek. Dzięki temu każda linia daje wybór z mnóstwa ciekawych wzorów oraz powierzchni.

Materiały firmy Libet możemy wynaleźć w różnych centrach ogólnobudowlanych, w których ceny mogą różnić się od tych u producenta. Libet cennik udostępnia w formie katalogu. Można go ściągnąć bezpośrednio ze strony firmy. W niektórych sklepach z materiałami budowlanymi, jeżeli mają umowę o współpracę z producentem Libet cennik z pewnością będzie można dostać w sklepie, ponieważ ceny zapewne się nie różnią. Zobacz gdzie zapoznasz się z cennikiem Libetu


Nie ma znaczenia, czy dobierasz kostkę do domu jednorodzinnego, czy jesteś pracownikiem firmy budowlanej. Oferta firmy Libet z pewnością Cię nie rozczaruje, a jej zróżnicowanie zagwarantuje duży wybór.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 13:31:36
Tagi: kostka, ceny, przemysł, budynku