Buduj z nami budowlane rozmaitości

Taras, elewacja – tworzywa ceramiczne wykorzystywane do ich tworzenia

Ceramika ma sporo zastosowań, jeżeli idzie o otoczenie domu, czy innego budynku. Jest używana do robienia podjazdów lub tarasów. Różne rodzaje ceramiki pozwalają na stworzenie pięknych ogrodowych dróżek czy ogrodowych stopni.


libet cennik
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Od jakiegoś czasu, ceramika zwykle stosowana jest w nowym budownictwie wielorodzinnym. Wokół nowych bloków, możemy podziwiać ładnie wykonane podjazdy oraz drogi dla pieszych, zrobione dokładnie z kostek ceramicznych lub (więcej dowiesz się na tej stronie) innego materiału. Takie rozwiązanie wygląda znacznie porządniej oraz lepiej niż normalny beton. Również dookoła domku jednorodzinnego, kostka ceramiczna niewątpliwie może być użyta na podejście albo taras. Kostka jest długotrwała, twarda, ma wiele dostępnych barw lub faktur oraz da się ją ułożyć w każdy zaprojektowany wzór. W przeciwieństwie do cementu albo wielkich betonowych bloków, kostka ceramiczna, właściwie wyłożona, wspomaga odpływ wody deszczowej w ziemię, dlatego nie tworzą się kałuże stojącej wody. Zróżnicowanie kształtów i w miarę prosta możliwość dostosowania wyglądu kostki do naszych potrzeb, również przemawia za wyborem ceramiki.


libet cennik
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg
Niezwykle duży wybór i dużą różnorodność ceramiki proponuje producent Libet. Firma nastawia się do tego zagadnienia wielostronnie, proponując ceramikę idealną do wszystkich powierzchni – stopni, dróżek, podjazdów i ogrodowych tarasów, również elewacji. W asortymencie mają aż osiem różnorodnych kolekcji kostek oraz kamienia, o zróżnicowanym zastosowaniu. Można wyodrębnić takie kolekcje jak Libet Decco (różne rodzaje kostek), Libet Impressio (tafle tarasowe), Libet Ceramic (płyty z gresu), Libet Stampo (cement architektoniczny), Libet Completto (produkty uzupełniające), Libet Patio (marmur), Libet Classic (typowa kostka), Libet Fassade (tafle elewacyjne) oraz kolekcje przemysłowe. (Link) W dodatku, kolekcja Libet Decco rozdziela się na cztery różne linie, które różnią się metodą produkcji kostek. Dzięki temu każda linia daje wybór z mnóstwa ciekawych wzorów oraz powierzchni.

Materiały firmy Libet możemy wynaleźć w różnych centrach ogólnobudowlanych, w których ceny mogą różnić się od tych u producenta. Libet cennik udostępnia w formie katalogu. Można go ściągnąć bezpośrednio ze strony firmy. W niektórych sklepach z materiałami budowlanymi, jeżeli mają umowę o współpracę z producentem Libet cennik z pewnością będzie można dostać w sklepie, ponieważ ceny zapewne się nie różnią. Zobacz gdzie zapoznasz się z cennikiem Libetu


Nie ma znaczenia, czy dobierasz kostkę do domu jednorodzinnego, czy jesteś pracownikiem firmy budowlanej. Oferta firmy Libet z pewnością Cię nie rozczaruje, a jej zróżnicowanie zagwarantuje duży wybór.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 13:31:36
Tagi: kostka, ceny, przemysł, budynku