Buduj z nami budowlane rozmaitości

Dylemat osoby szukającej mieszkania – mieszkanie z rynku wtórnego czy nowo wybudowane? Zalety mieszkań z rynku pierwotnego.

Od jakiegoś czasu w naszym kraju mamy do czynienia z boomem w nieruchomościach – bardzo wiele osób myśli o zakupie swojego „m”. Przemyślenia w temacie własnego mieszkania u młodych zwykle zaczynają się od bazowego pytania: kupić mieszkanie na rynku wtórnym czy z pierwszej ręki od dewelopera? Jak nie popełnić błędu i wybrać właściwie? Jakimi kwestiami się kierować?
nowe mieszkania we wrocławiu
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Spora ilość ludzi kończący uczelnię we Wrocławiu postanawia zostać w tym mieście i szukać pracy i możliwości rozwoju. Wynajmowanie pokoju kojarzy się z czasami studenckimi, za to kupno – z dorosłym życiem. Obecnie we Wrocławiu można nabyć nieruchomość w wybranym sektorze cenowym, o dowolnym metrażu i w dowolnej lokalizacji. Ścisłe centrum, starówka i całkowite obrzeża, obrót wtórny i pierwotny, luksusowy i dla kupujących o mniejszym zasobie środków. Bogaty szereg możliwości może spowodować zawrót głowy i skutkować podjęciem złej decyzji, zwłaszcza kiedy doradza nam deweloper, który dość sporo zyska na naszej pozytywnej decyzji. Nowe mieszkania we Wrocławiu budują się w kilku miejscach, ale należy bardzo uważać, bo oglądane przed zakupem wizualizacje mogą odbiegać od rzeczywistości, zwłaszcza jeśli chodzi o teren wokół budynku. Zagospodarowanie przestrzeni na planach zwykle w rzeczywistości ulega zmianie gdy deweloper postanawia dobudować kolejne bloki w niedalekim sąsiedztwie. W naszym społeczeństwie istnieje przeświadczenie,iż mieszkanie z rynku pierwotnego jest fajniejsze – budynek jest nowo postawiony, świeży, a my zajmujemy mieszkanie, jakie nie jest po kimś, a zupełnie nowe - nasze. (Kliknij link) Nowe mieszkania we Wrocławiu mogą też znacznie różnić się stawkami za metr w zależności od lokalizacji. Współczesne mieszkania w blokachbloki oznaczają większy wybór, mają inną jakość wykonania, lepsze rozwiązania konstrukcyjne (przestronne windy, tarasy), dobrej jakości materiały oraz technologie (podziemny parking). Nawet korytarze wyglądają teraz lepiej.


Nowe mieszkanie można zakupić z możliwością z wykończeniem „pod klucz”, chociaż to bywa bardzo drogie. Sprawdź stronę Mójdom Jeżeli jednak wybieramy mieszkanie w standardzie deweloperskim, to musimy je wyremontować, żeby nadawało się do użytku. Z pewnością będą to wysokie koszta, lecz też zrobimy je „pod siebie”. Jeżeli zaczynamy poszukiwania, pomyślmy o naszym budżecie i ewentualnym kredytowaniu tego zakupu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 13:26:33
Tagi: remont, wygląd, budowla, teren