Buduj z nami budowlane rozmaitości

Dylemat osoby szukającej mieszkania – mieszkanie z rynku wtórnego czy nowo wybudowane? Zalety mieszkań z rynku pierwotnego.

Od jakiegoś czasu w naszym kraju mamy do czynienia z boomem w nieruchomościach – bardzo wiele osób myśli o zakupie swojego „m”. Przemyślenia w temacie własnego mieszkania u młodych zwykle zaczynają się od bazowego pytania: kupić mieszkanie na rynku wtórnym czy z pierwszej ręki od dewelopera? Jak nie popełnić błędu i wybrać właściwie? Jakimi kwestiami się kierować?
nowe mieszkania we wrocławiu
Napisał: AWBUD Wyroby Betonowe
Na podstawie: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Spora ilość ludzi kończący uczelnię we Wrocławiu postanawia zostać w tym mieście i szukać pracy i możliwości rozwoju. Wynajmowanie pokoju kojarzy się z czasami studenckimi, za to kupno – z dorosłym życiem. Obecnie we Wrocławiu można nabyć nieruchomość w wybranym sektorze cenowym, o dowolnym metrażu i w dowolnej lokalizacji. Ścisłe centrum, starówka i całkowite obrzeża, obrót wtórny i pierwotny, luksusowy i dla kupujących o mniejszym zasobie środków. Bogaty szereg możliwości może spowodować zawrót głowy i skutkować podjęciem złej decyzji, zwłaszcza kiedy doradza nam deweloper (nasza strona), który dość sporo zyska na naszej pozytywnej decyzji. Nowe mieszkania we Wrocławiu budują się w kilku miejscach, ale należy bardzo uważać, bo oglądane przed zakupem wizualizacje mogą odbiegać od rzeczywistości, zwłaszcza jeśli chodzi o teren wokół budynku. Zagospodarowanie przestrzeni na planach zwykle w rzeczywistości ulega zmianie gdy deweloper postanawia dobudować kolejne bloki w niedalekim sąsiedztwie. W naszym społeczeństwie istnieje przeświadczenie,iż mieszkanie z rynku pierwotnego jest fajniejsze – budynek jest nowo postawiony, świeży, a my zajmujemy mieszkanie, jakie nie jest po kimś, a zupełnie nowe - nasze. (Kliknij link) Nowe mieszkania we Wrocławiu mogą też znacznie różnić się stawkami za metr w zależności od lokalizacji. Współczesne mieszkania w blokachbloki oznaczają większy wybór, mają inną jakość wykonania, lepsze rozwiązania konstrukcyjne (przestronne windy (przejdź po tym linku), tarasy), dobrej jakości materiały oraz technologie (podziemny parking). Nawet korytarze wyglądają teraz lepiej.


Nowe mieszkanie można zakupić z możliwością z wykończeniem „pod klucz”, chociaż to bywa bardzo drogie. Sprawdź stronę Mójdom Jeżeli jednak wybieramy mieszkanie w standardzie deweloperskim, to musimy je wyremontować, żeby nadawało się do użytku. Z pewnością będą to wysokie koszta, lecz też zrobimy je „pod siebie”. Jeżeli zaczynamy poszukiwania, pomyślmy o naszym budżecie i ewentualnym kredytowaniu tego zakupu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 13:26:33
Tagi: remont, wygląd, budowla, teren